Rezidencia Tarjanne: Posledná šanca na dispozičné úpravy zdarma

08.02.2012

Rezidenčný projekt Tarjanne Dúbravka, ktorý momentálne stavia fínsko-slovenská spoločnosť YIT Reding, ponúka záujemcom a budúcim vlastníkom bytov možnosť uplatniť si dispozičné úpravy bytových jednotiek za výhodných podmienok. 

Klienti majú jedinečnú možnosť využiť bonus, ktorý spočíva v bezplatnom návrhu dispozičných zmien. Väčšina klientov má konkrétnu predstavu o zariadení svojho nového bytu, a preto si v tomto štádiu výstavby určite radi uplatnia možnosť optimalizovať dispozíciu bytu podľa svojich predstáv. Budúci vlastníci môžu svoje požiadavky a predstavy konzultovať priamo v predajnom centre YIT Home s naším architektom, kde sa môžu dohodnúť napríklad na finálnom návrhu kúpeľne, na projekte kuchyne podľa podkladov z kuchynského štúdia a podobne,“ informuje Jana Velická zo spoločnosti YIT Reding, ktorá vedie oddelenie predaja. Ako dodáva, zmena dispozičných riešení zadarmo je možná len do konca februára 2012 a týka sa bytov prvej fázy výstavby. 

Bytový komplex Tarjanne sa stavia v troch fázach, pričom momentálne prebieha výstavba prvej etapy s kolaudáciou v októbri 2012. Začiatok druhej fázy je naplánovaný na prvú polovicu roku 2012, spustenie výstavby tretej fázy na druhú polovicu roku 2012. Prvá etapa zahŕňa stavbu dvoch obytných domov, na ktorých sa v súčasnosti ukončuje druhé a tretie podlažie. Predaj bytov prvej fázy je už v procese a zastrešuje ho predajné centrum YIT Home na Gercenovej ulici v Bratislave v komplexe Centrum Gercenova. V súčasnosti je predaných 30 percent bytov, pričom ukončenie hrubej stavby je naplánované na apríl až máj 2012. V aktuálnej ponuke sú dvojizbové, trojizbové, ako aj štvorizbové byty. 

Súbor obytných domov Tarjanne sa snaží svojou funkčnosťou, ako aj kvalitnými materiálmi použitými pri výstavbe priblížiť modernému človeku a zároveň mu ponúknuť cenovo dostupné bývanie s bohatou a variabilnou ponukou bytových jednotiek. Projekt sa môže navyše pochváliť prívlastkom nízkoenergetický a budúcim užívateľom prináša úspory na platbách za energie. Zároveň ponúka bývanie v atraktívnej lokalite v blízkosti lesov Devínskej Kobyly, čo ocenia najmä fanúšikovia relaxu a športu v prírode.   

 Viac informácie o projekte nájdete aj na www.yithome.sk

 

O YIT Group:

Spoločnosť YIT Reding je súčasťou silnej fínskej skupiny YIT Group. Vznikla v roku 2010 po úspešnej akvizícii renomovanej slovenskej stavebnej a developerskej spoločnosti REDING a.s. fínskou spoločnosťou YIT. Počiatky spoločnosti YIT siahajú do roku 1912. YIT je úspešnou európskou spoločnosťou, ktorá pôsobí v Škandinávii, Rusku, Pobaltských krajinách a Strednej Európe. Poskytuje stavebné systémy, stavebnú a developerskú činnosť a priemyselné služby. Spoločnosť pôsobí v súčasnosti v 14 krajinách, a to vo Fínsku, Švédsku, Nórsku, Dánsku, Rusku, Estónsku, Litve, Lotyšsku, Nemecku, Rakúsku, Poľsku, Rumunsku, Českej Republike a na Slovensku. Zamestnáva približne 26 000 zamestnancov. Výnos YIT dosiahol v roku 2010  3,8 miliardy EUR. Akcie YIT sú kótované na burze NASDAQ OMX v Helsinkách. 

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha