Členovia formácie Boney M. si Bratislavu zamilovali

12. marca sa bratislavská HANT Aréna zmenila na miesto plné hudobných retro skvostov v podaní hudobnej formácie Boney M. pod taktovkou Sheily Bonnick. Členovia formácie počas svojho krátkeho pobytu stihli aj prehliadku mesta či ochutnávku kulinárskych špecialít v Lindner Hotel Gallery Central Bratislava.

Členovia formácie chceli byť ubytovaní v hoteli blízko centra s vlastným wellness a bazénom. Napokon si vybrali hotel Lindner Hotel Gallery Central Bratislava, kvôli jeho ideálnej polohe, keďže sa nachádza nielen blízko centra, ale aj HANT arény Pasienky, kde vystupovali. Veľmi sa im páčil najmä panoramatický výhľad z Outlook Bar & Lounge na 13. poschodí, z ktorého si mohli obzrieť celú Bratislavu. Pochvaľovali si tiež kulinárske umenie šéfkuchára Martina Šišoláka. Členovia formácie okrem rýb či morských plodov nejedia žiadne mäso, šéfkuchár im preto pripravil pečeného lososa so zeleninou či krevetový šalát so špargľovým rizotom.

Napriek nabitému programu si formácia našla čas aj na spoznanie mesta. Najviac sa na  návštevu Bratislavy tešila členka formácie Maya Chewaluza, ktorej korene siahajú práve na Slovensko. Brat jej mamy sa narodil v Bratislave a jej stará mama vlastnila malý obchodík s umením priamo v centre. „Bratislavský hrad je nádherný, z tohto miesta dýcha história. Keď som sa prechádzala po uliciach, po ktorých kedysi chodila aj moja stará mama, pocítila som závan minulosti. O to viac som si užila zážitok z nálady mesta,“ povedala Maya. Veľmi ju tiež prekvapilo vynikajúce jedlo v thajskej reštaurácii v centre mesta, o ktorom vyhlásila, že bolo jedno z najlepších aké kedy jedla. Staré Mesto sa páčilo aj ostatným členom formácie. „Vaše centrum je síce maličké, no je plné nádherných historických budov, kaviarničiek a podnikov. V lete tu musí byť úžasná atmosféra. Veľmi rada by som sa sem ešte vrátila,“ priznala Sheila Bonnick.

Zorganizovať koncert formácie Boney M. sa nakoniec oplatilo. Spokojní boli nielen návštevníci koncertu a jeho organizátori. Publikum, mesto a príjemné prostredie hotela zanechali v členoch formácie skutočne veľký dojem a v budúcnosti by sa na Slovensko radi vrátili.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha