CURVED FIT

12.02.2015

Curved Fit spĺňa požiadavky žien hľadajúcich strih pre širšie boky a úzky pás. Curved Fit má širší strih s priestorom navyše nad zadnou časťou a stehnami, a zároveň viac zvýrazňuje pás, ako iné nohavice. Ponúka pohodlie, ktoré ocenia ženy so širšími bokmi bez obmedzenia pohybu a vytvárania prebytočnej látky v zadnej časti pásu.

Obľúbené Övik a Nikka sú prvé dva modely dostupné so strihom Curved Fit. Ich pôvodné verzie s klasickým strihom zostanú taktiež dostupné. Všetky prevedenia sú dodávané v neukončenej dĺžke, ktorá môže byť upravená podľa individuálnych potrieb zákazníčky a s vyššou zadnou stranou pása pre pohodlné nosenie batohu na chrbte.

S novým strihom potvrdzuje Fjällräven svoju pozíciu špecialistu na outdoorové nohavice, ktoré spĺňajú všetky kritéria kvalitného outdoorového vybavenia. Curved Fit dopĺňa už existujúci Regular Fit s klasickým strihom a Wide Fit so širokým strihom. Navyše sú dostupné tri rôzne výšky pásu - vysoký, stredný a nízky a rôzne ukončenie dlžky nohavíc. Nohavice s neukončenou dĺžkou sa dajú individuálne prispôsobiť potrebám zákazníčky.

Övik Trousers Curved a Nikka Trousers Curved budú v predaji od jari 2015.

Naspäť
Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha