SetSize8057 Sireco2
Peter Groidl konateľ spoločnosti Sireco

Naša spolupráca so spoločnosťou Kharisma začala celkom nenápadne, približne pred rokom a pol, na jednej konferencii, kde mi predstavila portfólio služieb. Už vtedy ma zaujala nadšením a zápalom, s ktorým sa prezentovala. Zmysel pre potreby a predstavy klienta – to sú podľa mňa tie pravé slová, ktoré našu doterajšiu spoluprácu vystihujú. Postupne pre našu spoločnosť realizuje marketingovú podporu, monitoring médií, tvorbu a rozosielanie newslettra a podieľala sa na tvorbe našej najnovšej webovej prezentácie. Nezabudne na nás ani pri iných jej aktivitách, ktoré súvisia s podnikaním našej spoločnosti.

SetSize8057 Novostavby
Boris Škoda partner Galérie Novostavieb

Spolupráca so spoločnosťou Kharisma sa ukázala ako dobré rozhodnutie už v prvom mesiaci spolupráce. Oceňujem flexibilitu, ale najmä aktivitu v prospech klienta. Ešte som sa nestretol s takou chuťou pracovať a dosahovať výsledky ako práve v prípade tejto agentúry.

SetSize8057 new CBRE Logo
Joerg Kreindl výkonný riaditeľ /managing director CB Richard Ellis Slovakia

Kharisma nám v snahe dostať do povedomia znalosti a aktivity našej spoločnosti poskytuje najlepšie možné služby. K dispozícii má najširšiu a najviac aktualizovanú sieť mediálnych kontaktov. Nielenže poskytuje médiám naše informácie, ale vytvára mimoriadne dobré vzťahy medzi klientom (spoločnosťou CBRE) a médiami, vďaka čomu sa novinári sami dožadujú informácií z našich zdrojov. Takto to vyzerá, keď PR práca dokáže klientovi zabezpečiť prvotriednu pozíciu. Vďaka, Kharisma.

 

Vyplňte, prosím, všetky polia formulára a my Vás radi skontaktujeme a zodpovieme Vaše otázky.
captcha